Umowa Użytkownika

MyBB oferuje usługi osobom i organizacjom, które zgadzają się na wymienione poniżej Zasady i Warunki. Wszystkie te warunki są wymagane, ale nie obejmują wszystkich kwestii. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy lub zaprzestania dostarczania usług do każdego użytkownika na podstawie własnego osądu.

Użytkownik zgadza się, że korzysta z forum na własne ryzyko. Forum jest dostarczane ‘takie jakie jest’ bez jakichkolwiek wyrażonych lub domniemanych gwarancji.

Administracja MyBB nie jest odpowiedzialna za treści publikowane przez użytkowników forum.

Administracja MyBB nie daje żadnej gwarancji co do dokładności, poprawności i kompletności jakichkolwiek informacji zamieszczanych na forach użytkowników i nie jest także odpowiedzialna za:

  • Jakiekolwiek błędy lub niedokładności spowodowane wykorzystaniem tych informacji;
  • Jakiekolwiek wadliwe działanie sprzętu komputerowego, które wystąpiło podczas korzystania z naszych usług; a także jakiekolwiek opóźnienia czy zakłócenia podczas korzystania z naszych usług;
  • Jakakolwiek strata, czy uszkodzenie spowodowane treścią lub usługami dostarczonymi przez użytkowników forum.

Myśli i opinie wyrażane przez naszych użytkowników nie koniecznie będą odbijać się na wizerunku administracji MyBB.

MyBB zastrzega sobie prawo do zapobiegania niewłaściwemu korzystaniu z usług, poprzez odmowę dostępu do serwera lub usunięciu opublikowanych informacji.

Użytkownik jest w pełni odpowiedzialny za działania, które wykonywane są w ramach jego nazwy użytkownika i hasła na swoim forum, które jest własnością MyBB.

Użytkownik zgadza się, nie używać usług MyBB do celów sprzecznych z systemem prawnym Rosji oraz które naruszają poufność informacji lub mogą spowodować awarię systemu. W przypadku naruszenia tego zobowiązania wszelkie dane użytkownika bez ostrzeżenia mogą zostać usunięte.

Użytkownik bierze odpowiedzialność za informacje opublikowane przez siebie lub innych użytkowników ograniczając się do swojego forum, lub informacje, które są dostępne w Internecie za pomocą jakichkolwiek innych środków. MyBB nie bierze odpowiedzialności za opublikowane na forach użytkowników informacje, poprzez użytkowników serwisu lub osoby trzecie.

MyBB nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek przerwy w świadczeniu usług. MyBB nie gwarantuje, że usługi nie zostaną przerwane lub nie będą zawierały błędów lub że jakikolwiek z błędów zostanie naprawiony.

Usługa MyBB surowo zabrania:

  • Publikowania (udostępniania na zewnątrz) jakichkolwiek treści związanych (ale nie ograniczone do) nagości z osobami nieletnimi, jak również udostępniania linków do takowych treści.
  • Nawoływania do krzywdzących aktów oraz naruszenia obecnego systemu prawnego Rosji.
  • Przeklinania i bluźnienia.
  • Wszelkich przejawów nienawiści lub wrogości wobec osób, grup czy organizacji.

Forum może zostać usunięte bez ostrzeżenia, w wyniku naruszenia zasad dotyczących przemocy.

MyBB ma prawo (ale nie ma takiego obowiązku) usunięcia forum, w którym przez rok nie opublikowano żadnych nowych postów.

MyBB posiada szansę na hostowanie darmowych forum użytkowników przez sponsorowanych reklamodawców. Jednak zastrzegamy sobie prawo do umiejscawiania informacji o reklamach na Twoim forum w formie bannerów reklamowych bez uwzględniania zawartości Twojego forum.

MyBB ma prawo zmienić niektóre cechy banerów reklamowych na Twoim forum.

MyBB nie ponosi odpowiedzialności za osoby trzecie w sytuacjach związanych z naruszeniem praw autorskich osób trzecich przez użytkowników serwisu.

Użytkownik jako administrator forum zgadza się, że jego forum nie będzie zawierało materiałów chronionych prawem autorskim osób trzecich.

Wszystkie usługi systemowe MyBB są dostarczane w formie, w jakiej zostały stworzone. Użytkownik nie może wymagać od MyBB aktualizacji lub zmiany świadczenia usługi zgodnie ze swoimi potrzebami osobistymi.

Każdy użytkownik darmowego forum MyBB zostaje automatycznie zasubskrybowany do otrzymywania aktualności serwisu, będziesz otrzymywał nie więcej niż jeden e-mail na tydzień.

Obecna umowa może być jednostronnie zmieniona przez MyBB. Użytkownik będzie natychmiastowo poinformowany o tych zmianach.

Tworząc darmowe forum MyBB, w pełni akceptujesz tę Umowę. Pozdrawiamy, Administracja MyBB.